موسسه ملک پور سالها قبل کار خود را در ایران تحت نظر امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری ایران آغاز نمود.

این موسسه در زمینه های مجاز حقوقی فعالیت نمود و به مرور دامنه فعالیت خود را به سمت همکاری با دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وکلای کشورهای دیگر و حتی بعضی از موسسات کاریابی گسترش داد و بعدها بین مردم از شهرت و نامی بسیار محبوب برخوردار گردید که البته دلیل آن ارائه خدماتی موثر و مناسب برای مشتریان و موکلین عزیز بوده است.

امیر محمد ملکپور در رشته حقوق تحصیل نمود و سپس برای تحصیل به خارج از کشور عزیمت نمود. او برای تحصیل زبان انگلیسی به کشور انگلستان شهر لندن رفته و سپس با قبولی در مقطع کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل به ایران بازگشت نمود.

موسسه ملک پور که در سالهای بعد با نام MIE در ایران شناخته می شد، در امور مختلف از جمله مسائل قراردادی و همکاری با سایر وکلا و موسسات حقوقی یا تحقیقاتی و همچنین دانشگاهها فعالیت را ادامه می داد.

بعد از قبولی آقای ملکپور در مقطع دکترا در دانشگاه ملی وین، فعالیت موسسه ملک پور یا همان ام ای ای ایران کمتر شد.

موسسه مشاوره ای ام ای ای اتریش بعدها در وین اتریش با شماره ثبت Fn440189m ثبت گردید.

با توجه به محبوبیت بیش از حد موسسه ملکپور در ایران و تعداد مراجعه بالای موکلین در ایران و فعالیت آقای ملکپور با موسسه ام ای ای در اتریش، خیلی از موکلین به اشتباه تصور می کنند موسسه MIE همان موسسه ملک پور با همان خدمات می باشد.

موسسه مشاوره ای ام ای ای یک موسسه مشاوره ای در زمینه های متفاوت است.
هرکجا از خدمات حقوقی موسسه ملک پور شنیدید منظور خدمات موسسه ملک پور در ایران است.
خدمات مشاوره ای موسسه mie متفاوت است.
موسسه mie شما را برای ارتباط با وکلای اروپایی یاری میکند و مستقلا هیچ گونه مشاوره در اروپا و سایر کشور ها ارائه نمیدهد.

موسسه مشاوره ای اتریش، خدمات مشاوره ای دارد و برای مثال در خصوص پذیرش یا شرایط زندگی در کشورهای اروپایی یا کانادا و امریکا به شما اطلاعات می دهد همچنین اگر شما برای امر مهاجرت یا اقامت نیاز به یک وکیل فرانسوی یا اتریشی یا مشاوره رسمی مهاجرتی دولت کانادا ،استرالیا یا آمریکا را دارید، همکاران مجاز و وکلای محلی همان کشور را معرفی می نماید.

ما به طور رسمی با مشاورین و وکلای مجاز در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت نموده و واسطه ارتباط موکلین با این موسسات می باشیم.

در بسیاری از موارد که اساسا مداخله در امر وکالت محسوب نمی شود، ام ای ای اتریش مستقلا به شما کمک می نماید برای مثال در امور کاریابی در خارج از کشور یا نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپایی، دانشگاههای استرالیا یا کانادا، ما سیاستی متفاوت داریم.

شما می توانید در خصوص شرایط زندگی‌ در کشورها، هزینه تقریبی زندگی، هزینه های خوراک، مسائل مربوط به تحصیل در کشورهای مختلف، شرایط پذیرش در مقطع دبیرستان، لیسانس، ارشد و دکترا، کاریابی در خارج از کشور و اطلاعات عمومی مرتبط از ما بپرسید.

ما هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اولیه دریافت نمی کنیم و چنانچه شما مایل به مشاوره تخصصی با همکاران ما باشید، در آن مرحله شخص مناسب به شما ارجاع می گردد که عموما مستلزم هزینه می باشد.

در هر قدم ما به شما مشورت داده و در خصوص هر موضوع، اشخاص یا موسساتی را معرفی می نماییم.

لازم به ذکر است نه تنها موسسه ملکپور با موسسه ام ای ای اتریش متفاوت است بلکه موسسه ام ای ای کانادا نیز خدمات مهاجرتی اقامتی مستقل ارائه می کند.

موسسه ام ای ای کانادا در زمینه مهاجرت و اقامت به شما اطلاعات داده و شما را قدم به قدم در امر انتخاب مسیر مهاجرت یاری می کند.

ام ای ای کانادا تحت نظر آقای مهیار افضلی مشاور رسمی مهاجرت مورد تایید سازمان مهاجرتی iccrc در مورد تمام روش های اقامتی و مهاجرتی کانادا سرویسی مناسب به موکلین خود ارائه می کند .

موسسه ام ای ای کانادا در تمام زمینه های مهاجرتی اقامتی که قانوناً در کانادا میسر می باشد، قدم به قدم موکلین را یاری نموده و موکلینی که از سمت موسسه ملکپور در ایران یا ام ای ای اتریش به این دفتر مهاجرتی معرفی می گردند دارای امتیاز خاص در زمان مشاوره و نحوه پرداخت هزینه ها می باشند.

آقای ملکپور شخصا در ارتباط با موکلینی که به ام ای ای کانادا ارجاع می گردد، نظارت نموده و از میزان حسن رضایت آنها مطلع می گردند.

موسسه ام ای ای ضمناً و به طور رسمی نماینده خانم بیتاژیان مشاور رسمی مهاجرتی استرالیا نیز می باشد.

شما می توانید هم نام ام ای ای کانادا را به عنوان مشاور رسمی مهاجرتی دولت کانادا در وب سایت رسمی دولتی کانادا ملاحظه بفرمایید و هم نام موسسه ام ای ای را در وب سایت رسمی دولتی استرالیا به عنوان آژانس مهاجرتی و نماینده سرکار خانم بیتاژیان ببینید.

ضمنا موسسه ملکپور در ایران نیز به طور رسمی تحت جواز وکالت آقای امیر محمد ملکپور ثبت گردیده است و با کاریابی اهورا به شماره رسمی مجوز ۲۰۳۳۳۰ در زمینه کاریابی همکاری می نماید.

مراجعین عزیز ضمنا دقت بفرمایید که ما در این وب سایت اطلاعاتی را ارائه می کنیم که مجانی است و تنها برای اطلاع عزیزان با ذکر منابع تهیه گردیده است ولیکن در بعضی موارد ما اساساً خدماتی ارائه نمی کنیم. برای مثال موسسه ملکپور در ایران، یا موسسه مشاوره ای ام ای ای در اتریش، یا موسسه مهاجرتی اقامتی ام ای ای در کانادا یا هیچ کدام از همکاران ما در سراسر کشورهای جهان هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی نداریم اما در باب مسئله پناهندگی و خطرات آن مطالبی را در این وب سایت ذکر نمودیم بنابراین صرف ذکر مطالب به مفهوم قبول پرونده یا ارائه خدمات ما در این موارد نمی باشد.

ما قدم به قدم در کنار شما هستیم و اگر قصد کسب اطلاعات رایگان دارید اعم از موضوع مهاجرت به کانادا، اقامت استرالیا، شرایط تحصیل و‌ زندگی در اروپا و خیلی از موارد دیگر، کافی است با ما تماس حاصل نموده تا شرایط شما به طور مجانی مورد بررسی قرار بگیرد.

شرایط خدمات ما

مؤسسه مشاوره ای ام آی ای (Mie GmbH) با شماره ثبت Fn440189m مفتخر است که کمک و خدماتی را به شرح زیر به مشتریان خود ارائه کند:

ما با بسیاری از شرکت های حقوقی، مشاوران مهاجرتی، دانشگاه ها، مراکز آموزشی، کالج های زبان و شرکت های کاریابی در ارتباط هستیم. ما ادعا نمی کنیم که وکیل همه کشورها هستیم بلکه شما را به یک وکیل واجد شرایط یا سایر همکارانمان با توجه به درخواست و شرایط شما ارجاع می دهیم.

اگر می خواهید در خارج از کشور تحصیل، کار یا زندگی کنید، ما اطلاعات عمومی در مورد هزینه های زندگی، مسیرهای دریافت مجوز اقامت، هزینه های تحصیل، شرایط کار و سایر اطلاعات مربوطه را برای شما جمع آوری کرده ایم.

شما عزیزان می توانید با تماس با ما یا مشاهده رایگان ویدیوهای ما از این اطلاعات استفاده کنید. مشاوره اولیه با ما رایگان خواهد بود، اما اگر به جلسات تخصصی بیشتر یا ویدیوهای آموزنده و خدمات بیشتری نیاز دارید، ما برای زمان و خدماتی که در اختیار شما عزیزان می گذاریم هزینه ای دریافت خواهیم کرد.

پس از مشاوره با ما و کسب اطلاعات کلی و بسیار مهم در مورد فرآیند، در صورت انتخاب یکی از محصولات و خدماتمان، شما را به همکاران خود از جمله وکلای محلی در کشورهای مختلف، دانشگاه ها، کالج ها، مراکز آموزشی و شرکت های کاریابی ارجاع می دهیم. ما مسئولیتی در قبال اقدامات این گونه وکلا و سایر همکاران تجاری که مستقیماً با آن ها تماس بگیرید، نداریم.

اگرشما با شرکت های حقوقی یا مشاوران مهاجرتی معرفی شده توسط ما قراردادی امضا کنید، ما هزینه مشاوره خود را از قرارداد کسر می کنیم، اما در صورت موفق نشدن پرونده، امکان عودت هزینه ها وجود نخواهد داشت.

در هر صورت، ما از طرف شما اقدامی انجام نمی دهیم، اما در تمامی مراحل به شما کمک می کنیم تا درست ترین انتخاب را چه در انتخاب یک مؤسسه حقوقی و یا مرکز آموزشی داشته باشید. سپس، در برقراری ارتباط و کلیه مراحل اداری، جمع آوری مدارک، انتخاب مسیر مناسب و میل به اهداف در کنار شما خواهیم بود و به شما کمک خواهیم کرد.

GENERAL SERVICE CONDITIONS

Mie consulting Agency GmbH is registered under Fn440189m Number and we are happy to assist our clients as comes below:

We are in touch with many law firms, immigration consultants, universities, academic centers , language colleges or job seeker companies. We do not render legal advice or file applications for you but refer you to a qualified lawyer or our other partners depend on your request and your condition.

If you want to study, work or live abroad, we have collected general information regarding the life costs, pathways to gain resident permits, cost of study, the conditions to work and other related data.

You may use this information by calling us or watching our videos for free. The first 15 minutes consulting on the phone is free of charge ,however, if you need more meetings or more informative videos, then we charge a few hundred Euros for our time and service.

After consulting with us and gaining very general and important information about the process, If you choose one of our products and services, then we refer you to our partners including local lawyers in various countries, universities, colleges ,academic centers and job seekers companies. We are not liable for the actions of such lawyers and other business partners you get in contact to directly.

If you sign an agreements with law firms or immigration consultants, then we will deduct the cost of our consolations from your agreement ,however, We do not grant a refunds of our fees if applications fail.

In any case, we will not act on behalf of you but we will assist you in each step to find a right choice whether it is a law firm or an academic center. Then we will stay beside you to assist in communications and all administrative process.

We cannot guarantee certain results but we guaranty to put our all effort to help you reach your goal.