موسسه MIE یک شرکت مشاوره ای است که در خصوص انواع طرق مهاجرت، اخذ اقامت و اطلاعات کلی مربوط به پذیرش و امثالهم خدمات رسانی می کند. موسسه ام آی ای دارای چندین سال تجربه مفید می باشد و از همکاری وکلای طراز اول و معتبر در خصوص امور موکلین کمک می گیرد. در واقع ما به شما اطلاعات اولیه و کلی را ارائه می کنیم و سپس در صورتی که علاقه به اقدام داشته باشید، از مجرای قانونی و با بهره گیری از مدد وکلای دادگستری آن کشور که با ما همکاری می کنند و با دانشگاه های طرف قرارداد ما و یا اساسا شرکت ما و سازمان های مرتبط در کمک شما برای رسیدن به مقصود مورد نظر توافق خواهیم نمود.

اولین و مهم ترین نکته ای که بایستی در این راستا بدانید این است که موسسه ام آی ای همکار کاریابی اهورا تحت مجوز کاریابی به شماره ۲۰۳۳۳۰،  فقط و فقط مسیرهای قانونی را پیشنهاد می کند. برای مثال اگر شما به دنبال کار در خارج از کشور هستید، ما هیچ هزینه ای نمی گیریم و رزومه شما را به صورت مجانی بررسی می کنیم. اگر شما مایل به تحصیل در خارج از کشور باشید ما به عنوان آژانس نماینده و همکار رسمی خیلی از دانشگاه ها، موسسات علمی و آکادمیک در خدمت شما هستیم.

اصولا در تمام مراحل انجام کار محق هستید از روند کار خود مطلع باشید و از همین الان نیز باید تمام مسائل مهم را در نظر بگیرید. مهم است در اولین گام بدانید که امور مهاجرتی، مهاجرت به اروپا یا مهاجرت به آمریکا، اخذ اقامت تحصیلی یا اخذ اقامت از طریق کاری و خیلی دیگر از کشورها، امری محال نیست اما امری قطعی هم نمی باشد.

صادقانه عرض می کنیم که مهاجرت و اخذ اقامت و میزان هزینه آن کاملا از شخصی با شخص دیگر متفاوت است. این مسیر ریسک دارد، در خیلی از موارد، مرجع رسیدگی حق دارد بنا به دلایلی درخواست شما را رد نموده یا اساسا قبول ننمایید.  قبل از اینکه وارد مسیر اخذ اقامت در کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا و اقامت خیلی دیگر از کشورها شوید، به حقیقت ماهیت این مسیر مطلع گردید. بدانید و مطلع باشید که دریافت پذیرش و ویزا قطعی نیست. آیا برای ورود در مسیری که فراز و فرود دارد، آمادگی دارید؟

توجه بفرمایید که ما از بهترین مشاورین در انجام امور شما بهره مند خواهیم بود ولیکن نمی توانیم اصل صداقت را در انجام امور خود فراموش کنیم. ما سعی می کنیم در تمامی مسیر در کنار شما باشیم و به شما بهترین و بالاترین سطح خدمات مشاوره ای را ارائه کنیم.

مهاجرت و اخذ اقامت در چند دسته بندی صورت می گیرد:

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق روش های مبتنی بر تمکن مالی

همچنین روش های دیگری نظیر اقامت و مهاجرت برای کارآفرینان و سرمایه گذاران

موسسه MIE همکار کاریابی اهورا تحت مجوز کاریابی به شماره ۲۰۳۳۳۰، هیچ گونه خدماتی در خصوص مهاجرت از طریق پناهندگی ندارد. ما باور داریم که پناهنده ها بعضا و در خیلی موارد اشخاص محترم و ستمدیده ای هستند. اما ما پناهندگی را مسیر مناسبی برای اخذ اقامت نمی بینیم. پناهندگی مسیری سخت و پر از فراز و فرود است و اساسا موسسه (MIE) و همکارانش در این زمینه هیچ تخصص یا اطلاعاتی ارائه نمی نماید. اصولا ما کنار شما هستیم تا در مسیری قانونی و در راهی درست قدم به قدم همراه باشیم و زندگی شما را بهبود ببخشیم.

در گام اول توصیه می کنیم در شبکه های اجتماعی نظیر وب سایت، یوتیوب و اینستاگرام موسسه عضو شوید و ما را دنبال کنید. ما اطلاعات بسیار زیادی را به صورت مجانی در اختیار شما قرار می دهیم. سپس می توانید برای ده تا پانزده دقیقه مشاوره تلفنی مجانی نیز با ما تماس بگیرید. تماس شما می تواند از سراسر جهان بر روی شماره های ثابت ما صورت پذیرد. در نهایت اگر احساس نمودید که مشاوره مفید شما بود، می توانید برای مشاوره مهاجرتی یا اقامتی تخصصی با ما تعیین وقت نمایید. چنانچه بعد از مشاوره با ما تصمیم به عقد قرارداد مهاجرت با موسسه گرفتید، تمامی هزینه ها از ابتدا به شما اعلام می گردد. شما حق دارید که بتوانید اکثر هزینه ها را در ابتدای کار پیش بینی کنید. تمامی موارد قرار داد و اصول آن به شما اعلام می گردد و بعد از حصول توافق بر مفاد قرارداد، کار شما آغاز می گردد. ما امیدواریم در این مسیر موفق و پیروز باشید و آینده ای بی نظیر را تجربه فرمایید.

در انتها می توانید مدرک رسمی و اطلاعات موسسه MIE همکار کاریابی اهورا برای کاریابی در اروپا را مشاهده نمایید:

مجوز کاریابی موسسه

وبسایت موسسه MIE همکار کاریابی اهورا بابت مطالعه این متن از شما سپاس گزار می باشد.

كليه حقوق قانوني اين سايت متعلق به خانم مريم السادات بني جمالي، مالك كاريابي اهورا به شماره مجوز ۲۰۳۳۳۰ مي باشد.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۹۰۱۹۳

آدرس: تهران قیطریه (بلوار صبا) خیابان شهید کریمی پلاک ۱۰ واحد یک