ویزای کار هلند و مقدمه

ویزای کار هلند، لیست مشاغل مورد نیاز هلند و مدارک لازم برای ویزای کار هلند موضوعاتی می باشند که در مورد آنان در این نوشتار جزء به جزء آن بررسی گردیده است.

 • شغل های پردرآمد در هلند کدامند؟
 • به جهت اخذ اقامت کاری هلند پیمودن چه مراحلی لازم و ضروری است؟
 • شرایط کاریابی در هلند به چه صورت می باشد؟

برای این که به پاسخ سوالات مذکور همین حالا دست پیدا کنید، مطالعه مقاله ویزای کار هلند را به شما متقاضیان مهاجرت به هلند پیشنهاد می کنیم. اگر دوست دارید در مورد مرحله به مرحله اخذ ویزای کاری هلند باخبر شوید، توصیه ما به شما عزیزان و همراهان این است که از طریق تماس تلفنی از راهنمایی‌ های رایگان مشاورین موسسه MIE به جهت انتخاب یک مسیر درست استفاده کنید.

ویزای کار هلند

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویدئـو و پـادکست موسسه MIE در رابطه با شرایط کار در هلند

ویـدئــو

پـادکست

بررسی انواع ویزای کار در هلند

تا وقتی که با انواع ویزای کار هلند آشنا نشده باشید، نمی‌ توانید متناسب با شرایطتان درست‌ ترین انتخاب را داشته باشید. در این بخش شما را دعوت به مطالعه انواع ویزای کاری هلند می نماییم.

 • ویزای کوتاه مدت هلند

    برای مهاجرت کاری به هلند از طریق ویزای کوتاه‌ مدت لازم است که فرم ویزای سه ماهه را پر کنید. ویزای کوتاه مدت به ویزای ترانزیت و نوع دیگر آن ویزای نوع C است. با ویزای ترانزیت شما اجازه حضور چند ساعته در یک کشور میانی کشوری که مابین کشور مبدا و کشور مقصد شما است، را دارید. در ویزای نوع C شما اجازه دارید به مدت ۹۰ روز به شینگن بروید.

 • ویزای بلند مدت

   این ویزا با هدف ملاقات اعضای وابسته به هلند می باشد که می بایست قبل از وارد شدن به هلند آن را اخذ نمایند.

 • ویزای بازگشت

    ممکن است شما در ابتدا تصمیم گرفته باشید که اقامت کاری هلند را به دست آورید، ولی پس از مهاجرت کاری به هلند در مواقع خاص و ضروری لازم باشد که برای مدتی به کشور خود باز گردید. اگر ویزای ۳ ماهه را اخذ نمایید، می توانید هر زمان که لازم بود به کشور خود بازگردید.

 • ویزای کاری هلند GTE

  شما باید شهروند سوئیسی باشید زیرا این ویزا مختص اشخاصی می باشد که تابع سوئیس هستند و می خواهند که در محیط هلند مشغول به کار شوند. شهروندان سوئیسی با در دست داشتن این نوع ویزا به دولت هلند نشان می‌ دهند که قصد دارند تنها سه ماه در هلند مشغول به کار شوند و قصد ماندن در این کشور را به مدت بالای سه ماه دارند.

مدارک لازم برای ویزای کاری هلند

قطعاً می دانید که بدون ارائه مدارک سفارت هیچ کشوری به شما ویزا نمی دهد. حتی اگر مدارک ارائه دهید ولی مدارکتان کامل نباشد، با ریجکتی ویزا مواجه خواهید شد. بنابراین بسیار مهم است که مدارکتان صحیح و با چیدمان کاملاً درست ارائه داده شوند. اگر مدارک آورده شده در ذیل این متن را ارائه دهید، تا حد زیادی امکان اخذ ویزای کار هلند برای شما وجود خواهد داشت. مدارک لازم برای ویزای کاری هلند عبارتند از:

گواهی بیمه قرارداد کار

دو قطعه عکس تکمیلی

ارائه فرم درخواست

ارائه گذرنامه

ارائه نامه گواهی مالی

 لطفاً دقت کنید که، شما زمانی می توانید برای ویزای کاری هلند اقداماتی را به انجام برسانید که، به استخدام یک کارفرمای هلندی درآمده باشید. در واقع کارفرمای هلندی موطف است، پس از گذراندن مراحلی برای شما دعوت نامه ارسال کند. در این خصوص می‌ توانید به موسسات کاریابی بروید و از آنان بخواهید که در این زمینه به شما کمک کنند. در ادامه در خصوص موسسات کاریابی قرار است، یک سری نکات کلیدی قرار دهیم.

ویزای کار هلند و مشاغل مورد نیاز در هلند

قبل از این که در خصوص موسسات کاریابی صحبت کنیم، بهتر است ابتدا بدانید که هلند در حال حاضر اشخاص با چه مشاغلی را می پذیرد. در ذیل این متن لیست مشاغل مورد نیاز هلند و پس از آن شغل های پردرآمد در هلند آورده شده‌ اند. به خاطر بسپارید که، مقاله ویزای کاری هلند به منظور تقویت سطح آگاهی شما همراهان همیشگی در رابطه با کار در هلند و شرایط کار در هلند برای ایرانیان توسط موسسه MIE اتریش به نگارش درآمده است. بنابراین اصلا جایز نیست که از مطالب آن کپی برداری شود.

مشاغل مورد نیاز هلند
مبتکران در صنایع نوآورانه
متخصصان مراقبت های بهداشتی
مهندسین
متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات

ویزای کار هلند و موسسات کاریابی در هلند

ممکن است به عنوان یک ایرانی بخواهید قبل از مراجعه به آژانس های کاریابی از جزئیات شرایط کار در هلند برای ایرانیان آشنا شوید. ایرانیان برای ورود به هلند همانند دیگر شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیاز دارند تا مورد عنایت و توجه یک کارفرمای معتمد هلندی قرار بگیرند و به عبارتی از طریق دعوتنامه، به عقد قرارداد دعوت شوند. در واقع اگر کارفرمای هلندی فرد مشابه شرایط شما را در هلند پیدا نکند، برای شما دعوت نامه می فرستد. حال اگر یک پرستار ایرانی می باشید و در صدد کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط کار پرستاری در هلند هستید باید بدانید که، برای مهاجرت به هلند از طریق کار لازم است که یک سری معادل سازی مدارک انجام دهید. زیرا تا زمانی که مدارک شما معادل سازی نشود، نمی توانید در یک بیمارستان و یا در یک مطب مشغول به کار شوید.

قابل ذکر است که، شما به عنوان یک پرستار ایرانی و یا خارجی نیازی به اخذ دعوتنامه ندارید. حال برای این که از شرایط کار پرستاری در هلند اطلاعات جدید و تازه تری به دست آورید، توصیه می کنیم بر دیگر مقالات ما که در رابطه با کار پرستاران در هلند می باشد، متمرکز شوید. در رابطه با موسسات کاریابی در مباحث قبلی یک سری مطالب تخصصی ارائه دادیم. به طور معمول شما برای یافتن کار می توانید از طریق موسساتی که معتبر می باشند، اقدام کنید. نام برخی از موسسات را می‌ توانید در ذیل این متن مشاهده نمایید.

کی ال ام

کی پی ام جی

  گسترا

  هینکین

  گانوور

  استلاس

  اتوس

  ایر فرانس

ویزای کار هلند و میزان حقوق در هلند

اگر هلند اولویت شما برای کار و زندگی می باشد و تصمیم دارید، بدون این که مدت زمان طولانی صبر کنید به این کشور بروید، بهتر است در مورد هزینه ها و حقوق مشاغل مختلف در هلند تحقیق کنید. قطعاً می دانید که اگر شغل شما جز شغل های پردرآمد در هلند باشد، دیگر نگرانی از بابت هزینه های مربوط به زندگی در هلند نخواهید داشت. در جدول زیر میزان حقوق و درآمد شغل های مختلف در هلند نمایان است.

شغلمیانگین حقوق در سال(دلار)
مدیر منابع مالی۱۴۴,۶۲۶
کارگردان۱۶۲,۶۴۹
مدیر۶۸,۲۱۰
توسعه دهنده نرم افزار۶۱,۰۰۱
مدیر پیشرفت بازرگانی۹۰,۲۳۴

مهاجرت کاری به هلند و بررسی ویزای همراه هلند

مطمئناً با مطالعه بخش های قبلی مقاله ویزای کار هلند از شرایط کاریابی در هلند آگاه شدید. اگر متاهل می باشید قطعا طالب اخذ ویزای همراه برای شریک زندگی و در صورت وجود، برای فرزندان خود می باشید. خوشبختانه کشور هلند به اشخاصی که به دنبال کار در هلند می باشند و به عبارتی به اشخاصی که ویزای کار هلند را دریافت کرده باشند، اجازه می دهد تا همسر و فرزندان شخص اصلی در مدتی که شخص در هلند کار می کند، در کنار وی بمانند. البته اگر ویزای کاری با گذر زمان به اقامت دائم تبدیل شود، اعضای خانواده نیز اقامت دائم دریافت می کنند.

ویزای کار هلند و اخذ تابعیت هلند

اقامت کاری هلند و به عبارتی مهاجرت به هلند از طریق کار پس از گذشت چند سال با رعایت یک سری قوانین به اقامت دائم تبدیل می گردد. در حالت کلی اگر ۵ سال به صورت پیوسته و بدون وقفه به دولت هلند مالیات پرداخت کنید و در محیط هلند هیچ‌ گونه جرمی انجام نداده باشید، به اقامت بلند مدت هلند دست خواهید یافت. اقامت با ارزش هلند، پس از گذشت چند سال قابل تغییر به تابعیت می باشد‌. بدان معنا که شما با پیمودن مرحله به مرحله مهاجرت کاری به هلند، در نهایت به تابعیت هلند خواهید رسید.‌ البته علاوه بر شما اشخاصی که به شما وابسته می باشند، همانند همسر و فرزندتان نیز به چنین اقامت با ارزشی دست خواهند یافت.

سوالات متداول درباره ویزای کار هلند

✔️ چگونه می توان ویزای کاری هلند را دریافت کرد؟

 برای اخذ ویزای کاری این کشور لازم است که دعوت نامه ارائه دهید. برای اخذ دعوتنامه می بایستی مورد توجه کارفرمای هلندی قرار گرفته باشید.

✔️ آیا می توان در کمترین زمان ممکن ویزای کار هلند را به اقامت دائم هلند تبدیل نمود؟

 بله، اگر ۵ سال پیوسته در کنار دیگر همکاران شهروند هلندی، مشغول به فعالیت در حیطه شغلی خود باشید، به اقامت دائم هلند می رسید.

✔️ هزینه های مربوط به زندگی در هلند ماهیانه چه میزان می باشد؟

 اگر شما به همراه سه نفر از اعضای خانواده خود در هلند اقامت داشته باشید، بایستی ماهانه ۳,۲۰۰ یورو را برای هزینه های زندگی خود، کنار بگذارید.

✔️ به طور متوسط، اشخاصی که برای کار به هلند مهاجرت می کنند، از کارفرمای هلندی خود ماهیانه چه مقدار دستمزد دریافت می کنند؟

میانگین دریافتی ۳,۶۵۰ یورو می باشد.

سخن پایانی در خصوص ویزای کار هلند

ویزای کار هلند، کاریابی در هلند و مهاجرت به هلند از طریق کار موضوعاتی بودند که در نوشتار فوقانی به صورت کاملا تخصصی و کاربردی مورد بحث و آنالیز جامع قرار گرفتند. خلاصه وار می توان گفت، داشتن دعوت نامه یکی از مدارک مهم به جهت اخذ ویزای کار هلند می باشد‌. البته ما به شما خوبان پیشنهاد می کنیم قبل از مهاجرت نرخ بیکاری را بررسی نمایید. زیرا پایین بودن نرخ بیکاری در هلند بر کاریابی در هلند تاثیر می گذارد. در یک جمله می توان گفت که، نرخ بیکاری در هلند به نسبت بسیاری دیگر از کشورها، پایین است.
حال اگر مهاجرت به هلند از طریق کار بخشی از ذهن شما را درگیر کرده است، و تصمیم دارید برای ویزای کار هلند بدون فوت وقت اقدام کنید، توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه MIE اتریش ارتباط بگیرید. کارشناسان ما به شما می‌ گویند که آیا ویزای کار هلند متناسب CV اکنون شما می باشد و یا بهتر است برای کار به دیگر کشورها بروید. همچنین شما می توانید به صورت کتبی و طرح سوال در بخش دیدگاه مقاله به طور غیر مستقیم از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید. در هر دو صورت شما مخاطبان عزیز، همانند دیگر مشتاقان سفر به هلند و دیگر کشورها رایگان مشاوره می شوید.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *