شرایط دریافت ویزای کار نیوزیلند

با توجه به نیاز شما عزیزان پیرامون دریافت اطلاعاتی در باب کار در نیوزیلند برای ایرانیان بر آن شدیم تا با نگارش مقاله ویزای کار نیوزلند شما را با شرایط مهاجرت از این طریق آشنا نماییم.

 • آیا کاریابی در نیوزیلند امکان پذیر است؟
 • آیا در حال حاضر مهاجرت به نیوزلند از طریق کار ممکن است؟
 • لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند را از کجا به دست آوریم؟
 • مهاجرت کاری به نیوزیلند چه شرایطی دارد؟
 • ویزای کاری نیوزیلند به چه افرادی داده می شود؟

در این مقاله قصد داریم تا جوابگوی این چنین سوالات شما عزیزان باشیم. در صورتی که سوالات بیشتری پیرامون ویزای کاری نیوزلند دارید می توانید از شرایط مشاوره رایگان موسسه MIE بهره مند شوید.

ویزای کار نیوزلند

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی اخذ ویزای کار نیوزیلند

با توجه به شرایط فعلی اقتصادی خیلی از افراد تمایل به مهاجرت کاری به کشورهایی که شرایط کار در آنها بسیار بهتر است را دارند. یکی از این کشور های برتر برای مهاجرت کاری کشور نیوزیلند می باشد. نیوزیلند یا زلاند نو یکی از کشورهای جنوبی اقیانوس آرام است که از تعداد زیادی جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده است. مساحت این کشور حدوداً ۲۶۹ هزار کیلومتر مربع است و جمعیتی در حدود پنج و نیم میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند.

پایتخت کشور نیوزلند شهر ولینگتون است و از دیگر شهرهای مهم آن می‌توان به آکلند، کرایست چرچ و همیلتون اشاره کرد. زبان رسمی مردم نیوزیلند زبان انگلیسی است و واحد پولی آن نیز دلار نیوزیلند می باشد. نیوزلند از جمله کشورهای ثروتمند و توسعه یافته جهان به حساب می‌آید و به لحاظ شاخص توسعه انسانی کشور هفتم جهان به حساب می‌آید. اقتصاد این کشور عموما مبتنی بر کشاورزی و دامپروری است. در ادامه با شرایط کار در نیوزیلند برای ایرانیان آشنا خواهیم شد.

ویزای کار نیوزیلند و امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند

افرادی که قصد دریافت ویزای نیوزلند از طریق کار را دارند می بایست بر اساس یک سیستم مبتنی بر امتیاز این ویزا را دریافت نمایند. شرایط افراد همچون سن، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کاری در این سیستم امتیاز بندی خواهد شد. بنابراین افرادی که دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی و همچنین سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را دارند می توانند از طریق این ویزا اقدام نمایند و پس از آن به کاریابی در نیوزیلند مشغول شوند. در صورتی که فرد بتواند حداقل ۱۰۰ امتیاز را از این سیستم امتیاز بندی به دست آورد می تواند واجد شرایط دریافت ویزای کاری نیوزلند گردد. با توجه به جداول که در ادامه مشاهده می فرمایید می توانید با این سیستم امتیاز بندی و امتیازات شرایط مختلف آشنا گردید:

 • امتیازات سن
  سنامتیاز
  زیر ۲۰ سال۰
  ۲۰ تا ۳۹ سال۳۰
  ۴۰ تا ۴۴ سال۲۰
  ۴۵ تا ۴۹ سال۱۰
  ۵۰ تا ۵۵ سال۵
 • امتیازات سابقه کاری
  سال های کارمیزان امتیازات
  ۲ سال۱۰
  ۴ سال۱۵
  ۶ سال۲۰
  ۸ سال۲۵
  ۱۰ سال۳۰
 • امتیاز مدرک زبان

  متقاضی می بایست حداقل مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ را در حداکثر دو سال گذشته کسب کرده باشد.

 • امتیازات مدرک تحصیلی

  متقاضی می بایست حداقل مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ را در حداکثر دو سال گذشته کسب کرده باشد.

  مدرکمیزان امتیاز
  دیپلم یا فنی حرفه ای۴۰
  لیسانس۵۰
  فوق لیسانس و دکترا۶۰
 • امتیازات جاب آفر (پیشنهاد شغلی) از نیوزیلند

  در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از نیوزیلند ۵۰ امتیازات به این امتیازات اضافه خواهد شد.

 • امتیازات اضافه
  موارد اضافهمیزان امتیاز
  سابقه دو سال تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های نیوزیلند۱۰
  سابقه یک سال تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا دکترا۱۰
  سابقه دو سال تحصیل در دانشگاه های نیوزیلند۱۵
  سابقه تحصیل در مناطق کم برخوردار نیوزیلند۱۰
  سابقه تحصیل در مناطقی از نیوزیلند که با کمبود نیروی کار مواجه هستند۱۰

مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزیلند

عزیزانی که قصد اقدام برای دریافت ویزای کاری نیوزیلند را دارند می بایست یک سری شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت این ویزا را فراهم آورده تا بتوانند به کمک وکیل خود این مدارک را به درستی به سفارت نیوزیلند ارائه نمایند. موسسه MIE توصیه می کند تا کلیه امور مربوط به مهاجرت کاری به نیوزلند را با همراهی وکیل مجرب و زبده این امر به انجام برسانید. در لیستی که در ادامه مشاهده می کنید مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار نیوزلند برای شما نگارش شده است:

مدرک زبان

گواهی مربوط به سلامت

عدم سو پیشینه

مدارک هویتی

پاسپورت و کپی

ارائه نامه شخصیت خوب

شرایط اخذ ویزای همراه با ویزای کار نیوزیلند

یکی از فواید مهم دریافت ویزای نیوزلند از طریق کار این است که افراد می توانند به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت نمایند. همچنین خانواده آنها از شرایط ویژه همچون امکان تحصیل فرزندان و امکان تحصیل و کار همسر بهره مند گردند. متقاضیانی که متاهل هستند و قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند می توانند برای ویزای همراه همسر و فرزندان زیر ۲۴ سال خود اقدام نمایند. همانطور که شاید خود شما نیز اطلاع داشته باشید کمتر راه مهاجرتی در اقصا نقاط جهان وجود دارد که فرد بتواند برای فرزندان تا ۲۴ سال خود اقدام نماید که خوشبختانه این امر برای افرادی که قصد اخذ ویزای کاری نیوزلند را دارند فراهم است.

ویزای کار نیوزلند

ویزای کار نیوزلند و میزان درآمد در نیوزیلند

میزان درآمدها در نیوزلند همانند همه جای دنیا از نظر نوع شغل متفاوت است. همچنین موضوع مهمی که در میزان حقوق و درآمد نیز تاثیر زیادی خواهد گذاشت میزان هزینه‌های زندگی و مسکن در شهر محل زندگی یا منطقه محل زندگی می باشد. همچنین مسلماً نوع شغل و تخصص فرد نیز بسیار مهم است. مطابق آخرین بررسی‌هایی که در ماه جولای سال ۲۰۲۱ انجام شده است حدوداً میانگین درآمد سالیانه شاغلین در کشور نیوزلند ۸۲ هزار دلار نیوزیلند می باشد. کمترین میزان درآمد در این کشور حدود ۵۱ هزار دلار نیوزلند در سال است. حقوق و دستمزدها در نیوزیلند بین زن و مرد متفاوت است، مردان به طور متوسط ۹۵ هزار دلار و زنان حدود ۷۱ هزار دلار نیوزیلند در سال حقوق می گیرند.

ویزای کار نیوزیلند و لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند

توجه به لیست مشاغل مورد نیاز می تواند تا حدود زیادی تصمیم فرد را برای مهاجرت به نیوزلند و موفقیت در کاریابی در نیوزیلند تضمین نماید. در کشور نیوزلند نیز برخی از مشاغل هستند که نیاز به نیروی کار در آنها به نسبت سایر مشاغل بیشتر است که در ادامه لیست مشاغل مورد نیاز نیوزیلند را در جدول زیر می توانید مشاهده نمایید:

مهندس عمرانمهندس برقروان شناستوریسم و جهانگردیمتخصص برق خودرو
مهندس ساخت و سازمهندس سازهجراحمهندس صنایعمکانیک دیزل
مهندسی قدرتمهندس پروژهمهندس مخابراتنقشه بردارپزشک عمومی
مشاغل مرتبط با ITدانشمند فضاییدام پزشکمهندس مکانیکمشاغل مدیریتی

وضعیت اخذ اقامت و تابعیت در نیوزیلند با ویزای کار نیوزیلند

امکان دریافت اقامت دائم و تابعیت از طریق مهاجرت کاری به نیوزلند ممکن است. افرادی که موفق به دریافت ویزای کار کشور نیوزیلند شده‌اند می‌توانند پس از طی مدت زمانی حدوداً سه الی پنج سال از کار خود در کشور نیوزیلند در صورتی که به پرداخت مالیات و عدم ایجاد جرم و جنایت در کشور نیوزلند پایبند بوده و از این شرایط تخطی نکرده اند اقامت دائم نیوزلند را درخواست نمایند. پس از اینکه فرد موفق به دریافت اقامت دائم نیوزلند شد یک سال پس از آن می تواند درخواست تابعیت این کشور را ارائه نمایند. در صورت موافقت دولت نیوزیلند می‌تواند موفق به دریافت تابعیت کشور نیوزلند گردد.

سوالات متداول درباره ویزای کار نیوزیلند

✔️ آیا امکان دریافت ویزای کاری نیوزلند برای ایرانیان امکان پذیر است؟

بله ایرانیان نیز از زمره افراد هستند که می توانند ویزای کاری نیوزلند را دریافت نمایند

✔️ آیا امکان دریافت پیشنهاد شغلی از کشور نیوزیلند ممکن است؟

یکی از راه های مهاجرت کاری به کشور نیوزلند دریافت جاب افر یا پیشنهاد شغلی است.

✔️ آیا ویزای کار نیوزلند بر اساس سیستم امتیازبندی است؟

افرادی که قصد دریافت ویزای کار نیوزلند را دارند می بایست این ویزا را بر اساس امتیاز بندی به دست آورند

✔️ میانگین درآمد سالیانه در نیوزیلند چقدر است؟

میانگین درآمد سالیانه در کشور نیوزیلند حدوداً ۸۳ هزار دلار نیوزیلند در سال می باشد.

✔️ امکان مهاجرت خانوادگی از طریق ویزای کار نیوزلند وجود دارد؟

از طریق ویزای کاری نیوزلند فرد می تواند به همراه همسر و فرزندان زیر ۲۴ سال خود به این کشور مهاجرت نماید.

سخن پایانی

مهاجرت کاری به نیوزیلند، شرایط کار در نیوزیلند برای ایرانیان و هم چنین شرایط مربوط به مهاجرت به نیوزلند از طریق کار در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله با امتیاز بندی و شرایط مهاجرت کاری و ویزای کار نیوزلند آشنا شدیم. افرادی که قصد مهاجرت کاری به نیوزلند را دارند ولی امتیاز آنها نرسیده است می توانند برای مهاجرت کاری به کشورهای دیگری همچون آلمان، اتریش، کانادا و . . . اقدام نمایند. در صورتی که سوالی در این باره دارید می توانید سوالات خود را در زیر مقاله مطرح کنید تا مشاورین به شما پاسخ بدهند و یا این که جهت ارتباط مستقیم و مشاوره با مشاورین مجموعه MIE می توانید با شماره های موسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *