شرایط اخذ ویزای کار سنگاپور

در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی پیرامون دریافت ویزای کار برای کشور سنگاپور را به شما عزیزان توضیح بدهیم.

 • شرایط کار در سنگاپور چگونه است؟
 • چه فرصتهای شغلی در سنگاپور وجود دارد؟
 • آیا امکان دریافت ویزای کاری سنگاپور وجود دارد؟
 • هزینه های زندگی در سنگاپور چقدر است؟
 • چند نوع ویزای کار در کشور سنگاپور وجود دارد؟

از این قبیل سوالات به کرات از مشاوران موسسه پرسش نموده اید. در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم گفت. در صورتی که قصد دریافت مشاوره در زمینه ویزای کار سنگاپور دارید می توانید با شماره های موسسه MIE تماس حاصل نمایید و از مشاوره با مشاورین مجرب موسسه MIE بهره مند گردید.

ویزای کار سنگاپور

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی اخذ ویزای کار سنگاپور

عزیزانی که قصد دریافت ویزای کاری سنگاپور را دارند می بایست با این کشور زیبای آسیایی آشنا گردند. کشور جمهوری سنگاپور، کشوری در جنوب شرقی آسیا است که دور تا دور آن را آب فرا گرفته است و با کشورهای مالزی و اندونزی مرز مشترک آبی دارد. سنگاپور یکی از ثروتمند ترین و مدرن ترین کشورهای آسیایی می باشد و از اقتصاد بسیار خوبی بهره می‌برد. در حال حاضر سنگاپور که عموم اقتصاد آن بر پایه بازرگانی دریایی شکل گرفته است، یکی از موفق‌ترین اقتصاد های قاره آسیا می باشد. سنگاپور کشوری با ۷۲۵ هزار کیلومتر مربع مساحت است و میزان جمعیت آن چیزی در حدود ۶ میلیون نفر می باشد. واحد پول این کشور دلار سنگاپور است و زبان رسمی آن نیز زبان انگلیسی، مالایی و ماندارین هستند. اخذ ویزای کاری سنگاپور دارای سه مسیر می باشد. این سه روش عبارتند از:

 • S Pass

  ویزای مخصوص به کارگران ماهر

 • EntrePass

  ویزای مخصوص به کارآفرینی در سنگاپور

 • EMPLOYMENT PASS

  ویزای مخصوص به افراد متخصص غیر سنگاپوری می باشد. این نوع ویزا به صورت اختصاری تحت عنوان EP شناخته می شود.

در هر سه راه ویزای کار سنگاپور، فرد تنها می تواند با دریافت پیشنهاد شغلی به این کشور مهاجرت نماید و راهی برای دریافت ویزای جست و جوی کار وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار سنگاپور

افرادی که بتوانند توسط کارفرما سنگاپوری و یا EA (آژانس استخدام نیروی کار سنگاپور) پیشنهاد شغلی دریافت نمایند، باید مدارک مورد نیاز دریافت ویزای کاری سنگاپور را به سفارت این کشور ارائه نمایند. از مهمترین مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کاری سنگاپور پاسپورت معتبر و آشنایی با زبان انگلیسی یا زبان های بومی سنگاپور می باشد. اخذ ویزای کاری سنگاپور با ارائه اسناد ذیل ممکن می گردد.

عدم سو پیشینه

حداقل سن فرد می بایست ۱۸ سال باشد

گواهی سلامت

قرارداد کاری با کارفرمای سنگاپوری

نامه هدف کاری در سنگاپور

مدارک تحصیلی و کاری

عکس های پاسپورتی

جدا از این موارد کارگران و کارمندان خارجی باید شرایط زیر را رعایت کنند:

 • در هیچ شغل دیگری مشغول به کار نشوند و یا تجارت خود را شروع نکنند.

 • فقط در شغلی که مشخص شده است و برای کارفرمای مشخص شده اجازه کار دارند.

 • بدون داشتن تاییدیه از وزارت نیروی انسانی نمی‌توانند با شهروند سنگاپور یا فرد دارای دائم سنگاپور ازدواج نمایند.

 • فقط در نشانی تعیین شده توسط کارفرما می توانند اقامت داشته باشند.

 • اجازه کار خود را همیشه باید همراه خود داشته باشند تا در مواقع لزوم و جهت بازرسی ارائه نمایند. 

ویزای کار سنگاپور

ویزای کار سنگاپور و مشاغل مورد نیاز کشور سنگاپور

یکی از عوامل مهمی که می تواند موفقیت مهاجرت کاری را به ارمغان بیاورد توجه به مشاغل مورد نیاز کشور مربوط است. در کشور سنگاپور نیز برخی از مشاغل نیاز بیشتری برای نیروی کار دارند. این مشاغل که می‌توانند در رشته ها و تخصص های مختلف باشند شانس بالاتری برای ارائه پیشنهاد شغلی از جانب کارفرمای سنگاپوری و EA خواهند داشت. فرصتهای شغلی در سنگاپور در رشته هایی همچون مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی عمران، کارشناسان امنیت سایبری، تحلیل گران مالی، جوشکار، مخابرات، تعمیرات کشتی، مهندسی الکترونیک، مواد شیمیایی، حسابداری، مدیریت اجرایی، بازاریابی، مدیریت مالی، بهداشت و … شانس بالاتری برای دریافت پیشنهاد شغلی و ویزای کار برای کشور سنگاپور خواهند داشت.

ویزای کار سنگاپور و میزان حقوق در سنگاپور

یکی از عوامل مهمی که می تواند منجر به دریافت ویزای کار در سنگاپور گردد، میزان حقوق فردی است که با پیشنهاد شغلی مواجه شده است. همانطور که می دانید سنگاپور دارای اقتصاد بسیار قوی است و جزو بهترین کشورهای جهان به لحاظ اقتصادی به حساب می آید. برخی تخمین‌ها درباره میزان پرداخت ماهیانه درآمد در سنگاپور ۶ هزار دلار است، اما میانگین واقع بینانه آن حدوداً ۳,۹۰۰ دلار آمریکا در ماه می باشد.

یکی از مواردی که سنگاپور را در میان ۲۰ کشور برتر جهان قرار داده است این است که بیشترین حقوق را به کارگران خود می دهد، اما نکته قابل توجه این است که سنگاپور در فهرست کشورهایی با بالاترین میزان هزینه زندگی قرار دارد. طبق بررسی هایی که توسط GQ گردآوری شده است، سنگاپور در رتبه نهم کشورهایی با بالاترین میزان هزینه زندگی قرار دارد. زندگی در سنگاپور می تواند حتی از هزینه های زندگی در انگلستان نیز گران تر باشد، همچنین هزینه بیشتری نسبت به زندگی در ایالات متحده آمریکا دارد.

وضعیت اخذ اقامت و تابعیت سنگاپور با ویزای کار سنگاپور

در صورتی که فرد وارد کشور سنگاپور گردد و مشغول به کار در سنگاپور شود، می‌تواند پس از گذشت ۲ سال درخواست اقامت دائم سنگاپور را ارائه نماید. موافقت با درخواست اقامت دائم فرد به صلاحدید اداره مهاجرت و بازرسی (ICA) بستگی دارد. اما باید این نکته را ذکر کرد که در این زمینه قوانین خاصی وجود ندارد و این مورد کاملاً بسته به نظر اداره مهاجرت و بازرسی کشور سنگاپور می باشد که آیا اقامت فرد را تبدیل به اقامت دائم نماید یا خیر. در صورتی که قصد دارید مهاجرت کاری، همراه با ویزای جستجوی کار و اخذ اقامت دائم را تجربه نمایید، پیشنهاد می گردد که از طریق کشورهایی همچون کانادا، آلمان، استرالیا و اتریش اقدام نمایید.

سوالات متداول درباره ویزای کاری سنگاپور

✔️ میزان حقوق ماهیانه در سنگاپور چقدر است؟

حدودا ۳,۹۰۰ دلار در ماه

✔️ مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری سنگاپور چیست؟

داشتن پیشنهاد کاری، قرارداد کاری، پاسپورت، گواهی عدم سو پیشینه و … .

✔️ مشاغل مورد نیاز سنگاپور کدامند؟

مشاغل مختلفی همچون مهندسی مکانیک، مهندسی مخابرات، مدیریت مالی، مهندسی برق و . . . از جمله مشاغل مورد نیاز سنگاپور به حساب می آیند.

✔️ هزینه های زندگی در سنگاپور چقدر است؟

از جمله مهمترین معایب زندگی در سنگاپور هزینه های بالای زندگی در این کشور است. هزینه های زندگی در سنگاپور از انگلستان و آمریکا نیز بالاتر است.

✔️ امکان اخذ اقامت دائم سنگاپور از طریق کار وجود دارد؟

پس از گذشت دو سال از اقامت موقت کاری در سنگاپور و در صورت موافقت اداره مهاجرت و بازرسی سنگاپور امکان دریافت اقامت دائم سنگاپور وجود خواهد داشت.

سخن پایانی

فرصتهای شغلی در سنگاپور، شرایط دریافت ویزای کاری سنگاپور و همچنین انواع ویزای کار برای کشور سنگاپور در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. با مطالعه این مقاله با انواع ویزای کاری سنگاپور آشنا شدیم. در هر صورت افرادی که قصد کار در سنگاپور را دارند می بایست با پیشنهاد شغلی از جانب اداره استخدام سنگاپور و یا کارفرمای سنگاپوری مواجه گردند. در صورتی که سوالی در این زمینه برای شما پیش آمده است می توانید در بخش پرسش و پاسخ این مقاله مطرح نمایید تا مشاورین به شما پاسخ دهند. همچنین می توانید از خدمات مشاوره رایگان با مشاورین موسسه MIE نیز بهره مند گردید و سوالات خود را پیرامون ویزای کاری سنگاپور از آنها پرسش نمایید.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *